Середа, 19 березня 2025 09:27

Євроклуб імені Жана Моне «Unity Path»: перший захід у рамках проєкту «Панорама Європи» Рекомендовані

001

     Як сьогодні взаємодіє Україна та Європейський Союз? Коли та як розпочався процес європейської інтеграції України? Про це старшокласники Чернівецького ліцею №12 «Ювілейний» дізналися під час інтерактивної лекції, яку провела команда Євроклубу імені Жана Моне «Unity Path» (який діє при кафедрі політології та державного управління ЧНУ імені Юрія Федьковича та за підтримки НДІ Європейської інтеграції та регіональних досліджень) у вівторок, 18 березня 2025 р.

     Учасники заходу поринули в історію створення Європейського Союзу, прослідкували шлях його розвитку від перших кроків європейської інтеграції до формування сучасного партнерства Україна – ЄС, дізналися про його структуру, основоположні цінності та правові засади. Окремо обговорили процес євроінтеграції України – ключові етапи, виклики і перспективи на шляху до європейської спільноти.
Захід організували спільно з Євроклубом «Ми – разом» Чернівецького ліцею №12 «Ювілейний». Дякуємо всім присутнім за зацікавленість!
     Попереду ще більше пізнавальних зустрічей у рамках проєкту, який реалізовується за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні».
     @EUDelegationUkraine
     @euroquiz.org.ua

 

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна