Републікація інтерв'ю директора НДІ Європейської інтеграції та регіональних досліджень професора Анатолія Круглашова - виданню © Шпальта

 

4 липня 2022 року в режимі онлайн відбулася Міжнародна конференція, організована спільно НДІ європейської інтеграції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (НДІ ЄІРД), Інститутом Дунайського регіону та Центральної Європи (Відень, Австрія) та Центром досліджень конфліктів і миру Університету Оснабрюк (ФРН) нга тему “Регіональна перспектива війни в Україні”.

В дискусії, яка також транслювалася в режимі реального часу, взяли участь знані експерти та дослідники з України та інших європейських держав. Учасників конференції привітали її співорганізатори — керуючий менеджер Інституту ДРЦЄ Себастьян Шафер, професор Університету Оснабрюк Ульріх Шнекенер та директор НДІ ЄІРД професор Анатолій Круглашов (ініціатор заходу), які розкрили цілі та завдання наукового обговорення, його очікувані результати.

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Основний Закон нашої держави – Конституцію України, яка визначила основні правові норми та засади українського державотворення. Науковці НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ імені Юрія Федьковича поділилися своїми міркуванням та думками про те, що означає Конституція для держави та суспільства:

 

Країни ЄС допомагають Україні вистояти у боротьбі з російськими загарбниками. І ця допомога критично важлива для нас. Проте наша держава потребує ще більшої підтримки і допомоги. На перешкоді цьому постає не лише інерція мислення окремих політиків і впливових лідерів громадської думки, але й активне поширення російської пропаганди та міфів у країнах Європи. Тому так важливо, щоби поруч із дипломатичними зусиллями на західному напрямку зростала інформаційна взаємодія з нашими партнерами, інтенсифікувалася комунікація з громадянським суспільством в країнах ЄС. Адже від успіху цієї взаємодії безпосередньо залежить рівень та масштаб підтримки України з боку наших західних партнерів і союзників.


Speaker: Professor Anatoliy Kruglashov, Chernivtsi National University, Department of Political Science and Public Administration, Ukraine and Harvard Fellow.

Page 1 of 10

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна