Директор Науково-дослідного інституту європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 16 січня 2019 р. взяв участь у передачі на каналі ТВА "Зрада/Перемога". Мова йшла про хід підготовки до президентських та парламентських виборів в Україні, проблемні питання передвиборчих змагань та шляхи їх вирішення.   

 

Директор НДІ ЄІРД проф. Анатолій Круглашов 3 грудня 2018 року взяв участь у передачі "Точка дотику!" Українського радіо Буковина. Спілкувалися про те, які загрози можуть виникнути для Чернівецької області впродовж дії воєнного стану? Де шукати відповіді на ці загрози? Ведуча - Ольга Калиновська.

 

Відео телеканалу Чернівецький Промінь © 171109

Осмислення досвіду революцій 1917 року в історичній ретроспективі, спадщина радянської влади та її впливи на сучасну ситуацію в Україні. Що робити з реформами у пост революційній Україні – про ці проблеми в передачі «Ластівчине гніздо» з проф. Анатолієм Круглашовим – зав. кафедри політології та державного управління, директором НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ імені Юрія Федьковича.   

 

Анатолій Круглашов, член Групи незалежних експертів з Європейської Хартії місцевого самоврядування Конгресу ділиться своїми враженнями щодо реформ місцевих органів самоврядування (децентралізації), які проходять в Україні.

 

Page 1 of 8

Новини партнерів

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

«На пенсію – не раніше, ніж відпрацюєш 35 років», - експерт РПР

20 October 2017

11 жовтня в дію вступив закон про пенсійну реформу, який закріплює осучаснення пенсій та збільшення мінімального страхового стажу. Якщо перша новація є великим позитивом для тих, хто вже вийшов на...

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

Корупція в медицині – здоров’я за готівку

20 October 2017

За даними загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні інціативи імені Ілька Кучеріва» (http://dif.org.ua/) у вересні 2017 року, майже 72% українців вважають, що Україні потрібна медична реформа.

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

«В поліції лише 10% нових облич» - експерт ЦППР

24 November 2017

За майже два роки з моменту створення Національної поліції ситуація в цій сфері суттєво не змінилась. Причина у відсутності системних змін, у половинчастості заходів і у масовому збереженні тих самих...

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна