Thursday, 13 June 2024 12:38

Літня школа для аспірантів «Україна на шляху до ЄС» Featured

001 

   8 червня 2024 року завершила роботу Літня школа для аспірантів «Україна на шляху до ЄС», яка проходила в історичному місці - замку Войовніце під Вроцлавом. Її організував Вроцлавський університет, а спрямовував її роботу професор Пьотр Сула, заступник директора Інституту політології разом зі своїм асистентом Бачо Курошвілі.


     В роботі літньої школи взяли участь молоді дослідники з України, Бразилії, Вірменії, Грузії, Іспанії, Литви, Польщі та Йорданії. Перед учасниками школи провели майстер-класи запрошені професори. Першим на тему «Від Радянського союзу до Європейського: логістика українського євроінтеграційного руху» виступив проф. Анатолій Круглашов, зав. кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень. Далі на актуальні теми розвитку європейського інтеграційного процесу та його викликів виступали зі змістовними лекціями професор Джон О‘Бренен з Ірландії (Університет Мейнут), Оскар Луенго з Іспанії (Університет Гранади), Віталій Литвин (ЛНУ імені Івана Франка) і нарешті організатор школи професор Пьотр Сула.
     Кожен із учасників школи приготував презентацію свого дослідження, яку активно обговорювали викладачі-ментори та всі учасники школи. Виступи молодих науковців розкривали важливі аспекти європейських інтеграційних процесів, загрози, породжені російсько-українською війною, місце і роль ЄС у вирішенні цих та багато інших важливих питань. Програма заходу була насиченою, а дискусії - плідними і змістовними. Всі, хто залишав гостинне Войновіце висловлював щиру вдячність організаторам та учасникам літньої школи, адже отримали нові знання, професійний досвід і краще розуміння перспектив розвитку євроінтеграційних процесів взагалі та участі в них України зокрема. Безумовно, цей захід також сприяв зміцненню міжнародної підтримки боротьби України.

Про нас

Ми Науково-дослідницький інститут Європейської інтеграції та регіональних досліджень (НДІ ЄІРД) що є структурним науковим та навчальним підрозділом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Будьмо на зв'язку:

Контакти

  rieirssite (@) gmail.com
  +380372 52 30 53
  +380372 55 71 82
  Вул. Нагірна, 7
Чернівці, 58001, Україна